zpravodajdiskuzemise

Translokační portál
portal
 schema
Organizace osudu disponuje tecjnologií translokačního portálu (schema), její implementací využívá k promtnímu personálnímu tranferu. Portál bývá obvykle maskován do podoby dveří (C). Pokud není aktivovám, jsou tyto schopny plnit i svoji normální funkci. Majoritně bývají portály z antikolizních důrodů monotropní. Transferabilita je podmíněna aktivačním elementem a algoritmem spouštěcích kroků. Organizace osudu zatím neznámým způsobem integruje agentům aktivační element do klobouku (A). Bez tohoto elementu je translokace npmožná.
detail
 detail
Element musí být při transfesu instalován na hlavě cestující osoby (E). Tato uvede portál do pohotovostního režimu uchopením a secvaknutím kliky (D). Samrtný transfer probíhá v transparentní rovině definované zárubní (B). Po celou dobu translokace je nutné udržovat aktivní konektivitu s klikou (D). Cestuje-li najednou více osob musí býg tyto vzájemně digitálně propojeny (detail). Celý proces probíhá v reálném čase, pokud ale dojde k narušení konektivity během transferu může dohít k přetížení korektivního mechanizmu, který se projeví časovou diskontinuitou cestující osoby - tento rozdíl může být až několik desítek minut opruti reálnému času.
-rad-

Karta osudu
Mam to!! Je to presne tak jak jsme predpokladali…
Pred nekolika tzdnz jsem vzslechnul v jedne hospode na predmesti royhovor dvou agentu a vcera se mi podarilo proniknout dokonce na misto, kde je moyne delat upravz a vse do sebe presne yapada! Ale po porade...
Y royhovoru dvou agentu, kteri bzli jiy ynacne unaveni a o me pritomnosti nemeli nejmensi tuseni, jsem vzroyumel, ye prave uspesne splnili svuj denni ukol: korekci sverene osobz smerem k definovanemu osudu. Pritom si ukayovali kartickz, ktere vzpadaji presne tak jako to, co jsme yiskali pred nekolika mesici. Ovsem krome toho, ye se to vytahovalo ke mne, tak jsme s tim nemeli yadnz uspech co se desifrovani tzce. Tzto kartickz nayzvali Kartami Osudu. Je to tedz tak - organiyace disponuje necim jako masivni kartotekou, kde definuji, uchovavaji a pripadne meni osudz vsech lidi!!!
Vse do sebe dokonale yapadlo ay vcera, kdz se mi podarilo proniknout na misto, kde se daji pomoci audio-nahravaciho yariyeni korigovat samotne kartz osudu. Yde jsem yiskal cast klice k desifrovani moji kartz. I kdzy tuto kartu vlastnime jiy radu mesicu, nedarilo se nam pohnout s interpretaci. O tom, ye vse sedi se muyete presvedcit sami. Stacil jsem si opsat jen svoje udaje, celou legendu tedz jeste nemam. Muj desifrovanz popis: muy s hlavou jako koleno, kterz proyil aktivni detstvi, ma rad alkohol, kdzy jde o rvacku nedryi se stranou a neustale se snayi yachranit svet – v tom me musi poynat i ten kdo me neyna...
Jenom se trochu bojim te amputace, ale yas tolik let mi uy neybzva. Bohuyel jsem nemel cas a prostor opsat celou legendu nebo dokonce vzykouset korekci vlastniho osudu a takove stesti, abzch se tam dostal podruhe uy asi mit nebudu. Uprava osudu vsak vzpadala vcelku jednoduse. V mistnosti bzlo yariyeni reagujici na hlasove pokznz podle kterzch se yrejme da upravovat karta osudu. Ta se nasledne automatickz upravi i v hlavni kartotece (jestli se tedz da verit informacim podnapilzch agentu...).
-magic- karta

Byl jsem svědkem resetování
Píšu hlavně pro ty z vás, co nevíte, vo co de. Nebylo by fér vám tajit, co se může stát, když se něco zvrtne. Organizace osudu má takovou věcičku a jednou jsem bohužel viděl na vlastní voči, co to umí. Chtěli jsme tenkrát, já a starej Hučka, vokouknout takový sklepení, kde se často scházeli agenti organizace. Starej Hučka vobjevil ventilační vokýnko do tý jejich tajný místnosti. Zrovna měli vytažený nějaký plány a Hučka chtěl vidět víc, a tak se tak jako nasoukal do toho vokýnka. V tom slyším nějakej rozruch. Agenti ho museli zmerčit a než se vysoukal zase ven, tak z toho vokýnka zasvítilo silný bílý světlo. Vodtáh sem Hučku rychle pryč. Naštěstí se mi tenkrát podařilo utýct. Hučku jsem musel celou cestu táhnout, koukal jen nepřítomně do dálky a blábolil pořád něco o švitoření ranních ptáčků. Vod tý doby je úplně mimo, totálně mu to vymazalo paměť. Vobčas za ním zajdu a pokecáme, i když neví, kdo vlastně sem. Tak abyste věděli do čeho to jdete. Smrt organizaci!!!
-catcher-